Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Gönderiler

Siparişleriniz ödeme alındıktan sonra veya kapıda ödeme seçtiyseniz onaylandıktan sonra aynı gün içinde anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilir. Siparişiniz oluşturulduktan sonra her aşamada bilgilendirme maili gönderilecektir. Siparişiniz hazırlanıp kargoya verildikten sonra size takip numarası verilecektir. Takip numaraları hem mail olarak size gelir hemde üye girişi yaparak sipariş geçmişinizden paketinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

 

Stoklarımız günceldir, stok dışı ürün satışı yapmıyoruz. o yüzden paketleriniz aynı gün kargoya verilir.

 

Site üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

- Kategorilerden seçimlerinizi Sepetinize ekleyin.

- Sepetiniz tamamlandığında kasaya git'e tıklayın

- Üye olarak ve olmadan alışverişinize devam edebilirsiniz. (Üye olunduğunda bilgileriniz kayıt edilir ve bir sonraki alışverişlerinizde, adres bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz, siparişlerinizi takip edebilir, yeni ürünler , kampanyalar ve güncel indirimlerden e-posta harbercisi vasıtasıyla bilgilendirilirsiniz)

- Adres, Ödeme metodu ve Kargo seçimlerinizi işaretleyin

- Siparişinizi onaylayın ve siparişinizin bize ulaştığına dair gönderilen e-postamızın size ulaştığını kontrol edin.

 

Siparişler her gün 17:30 da kargoya teslim edilmektedir (pazar günü  hariç), siteye takip numaralarının girişi 20:00 e kadar yapılmaktadır. Kargo teslim süresi normal şartlar altında 1 veya 2 gündür. Olumsuz bir durumda siparişiniz ile ilgili bilgilendirme tarafınıza yapılır. Siparişleriniz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünde bize ulaşabilirsiniz.