Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Innokin Podin Pod Kit 800mAh

Innokin PODIN Pod, Entegre 800mAh Şarj Edilebilir Pil, 2mL doldurulabilir kapsül ve değiştirilebilir coil uygulayarak yeni Innokin PODIN Mini Pod Modunda daha yüksek lezzet ve buhar konsantrasyonu oluşturmak için güç çıkışını artıran etkili boost modunda kullanılabilir.

270,00 ₺

Stokta yeterli ürün yok
Adet24 saatte kargoda orjinal ürün

ücretsiz kargo

Innokin Podin kiti, tüm beceri seviyelerine yönelik şık bir kapsül kitidir. Innokin Podin, kompakt bir kutu mod tasarımına ve hareket halindeyken buhar için ideal olan hem ergonomik hem de taşınabilir olan göz alıcı bir estetiğe sahiptir. Yüksek kapasiteli pil, üç renkli LED göstergelerle görüntülenen pil ömrü ile mikro USB üzerinden şarj edilebilir. Podin bölmelerinin yanındaki benzersiz ayarlanabilir hava akış anahtarı, kullanıcının nefes almasını yapılandırmasını sağlar. 2ml Podin kapsülleri, hızlı ve sorunsuz bir işlem için silikon tıpa tapasıyla yeniden doldurulabilir. Kapsüller, azaltılmış bulut üretimi ile zengin lezzet sunan 1.3ohm kanthal coilleri kullanır. 

 

Bağlantılı Ürünler

Innokin Podin Kartuş

Innokin Podin Coil

 

Innokin Podin Mod Pod Özellikleri :

Batarya: 800mAh

Kartuş Kapasitesi: 2ml

Coil Direnci: 1.3 ohm

Ayarlanabilir Hava Akışı

Dolum: Yandan Dolum

Şarj: Mikro USB

 

Innokin Podin Mod Pod Kutu İçeriği :

1 x Podin Mod

1 x Podin Kartuş

1 x Yedek Coil

1 x Mikro USB İpi Şarj Kablosu

1 x Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu

1 x Uyarı Kitapçığı

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz