Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Smok Pozz X Kartuş

SMOK POZZ X Kartuş, 4,5 ml kapasiteye sahiptir, genişletilmiş hava giriş kanalına sahip ayarlanabilir hava akışına sahiptir ve coil uyumluluğunu en üst düzeye çıkarmak ve üst düzey kullanıcıların buhar ihtiyaçlarını karşılamak için tüm RPM40 coilleriyle uyumludur.

110,00 ₺

Stokta var
Adet24 saatte kargoda orjinal ürün

ücretsiz kargo

SMOK Pozz X Pod Kartuş

4,5 ml kapasiteye sahip SMOK Pozz X Kiti için özel olarak tasarlanmıştır. Uzun ve rahatlatıcı bir buhar sağlamak için SMOK Pozz X Pod, e-sıvıların daha sezgisel olarak gözlemlenmesini sağlayan yarı saydam bir likit haznesine sahiptir. Ayrıca, Pozz X Pod, güvenlik, güvenilirlik, korozyon direnci ve yüksek ışık geçirgenliğine sahip en popüler gıda sınıfı malzeme olan PCTG'den üretilmiştir. Pozz X Pod'un altında tırtıllı ayarlanabilir bir hava akışı halkası vardır, böylece mükemmel çekişi kolayca bulabilirsiniz. Pozz X kartuşunda, her iki tarafta üç adet genişletilmiş hava giriş yuvası bulunur; bu da, en sevdiğiniz salt likit veya normal likitin lezzetini ve tadını artıran büyük hava akışı oluşturabilir.

 

Uyumlu Cihazlar

SMOK Pozz X Pod Sistem Kiti 40W 1400mAh

 

Malzeme: PCTG

Likit Kapasitesi: 4.5ml

Dolgu: Yan dolgu

Miktar: 3 adet / paket

 

smok pozz x kartuşsmok pozz x kartuş kapasitesmok pozz x kartuş coil

 

Coil uyumluluk seçenekleri

RPM Mesh 0.4ohm Coil, PRM Üçlü 0.6ohm Coil, RPM Kuvars 1.2ohm Coil, RPM SC 1.0ohm Coil, RPM DC 0.8ohm MTL, RPM MTL Mesh 0.3ohm, RPM RBA

 

pozz x dolum

 

Kutu içeriği

3 adet * SMOK Pozz X Yedek Boş Kartuş 4.5ml

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz