Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Dotmod DotAIO SE

Dotmod DotAIO SE, herkes için gerçek bir hepsi bir arada deneyim sunar. Çinko Alaşımı ve paslanmaz çelik kaplamalı dotAIO SE'nin etkileyeceği kesin.

350,00 ₺

Stokta yeterli ürün yok
Adet24 saatte kargoda orjinal ürün

ücretsiz kargo

Dotmod DotAIO SE Pod

Kalite. Herkes İçin Teknoloji

Normal freebase nikotin likit veya salt likit ile mükemmel hava akışını  MTL veya DTL olarak bu cihazda kullanabilirsiniz.

 

2.7 ml'lik tankın çıkarılması kolay dotAIO SE ile coilleri değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tank bölümünün altında bulunan ergonomik yaylı temas, tankın kolayca çıkarılmasını sağlar. DotAIO, tercihlerinize uyacak ve en iyi performansı sağlayacak şekilde tasarlanmış coil direncine (çok yumuşak, yumuşak, orta, güçlü) dayalı dört güç ayarı sunar. Likit seviyesi düşük olduğunda akımı kesen ve yanma ömrünü uzatan kuru yanma koruması özelliğine sahiptir. Bir 18650 pili destekleyen dotAIO, maksimum pil ömrü için tasarlanmıştır.

 

Ultra Kişiselleştirilebilir

Ciğer çekimi için 0.3 Ohm coillerini veya daha yüksek nikotin salt likit için 0.7 Ohm coili kullanın. Aspire Nautilus coillerine hayranı mısınız? Aspire nautilus BVC coillerini, dahil ettiğimiz adaptörle de kullanabilirsiniz. Ağızdan akciğere deneyimi mi tercih ediyorsunuz? MTL damla ucumuzu kullanın veya herhangi bir 510 ucu kullanın - uyumludur! Değiştirilebilir kapaklarla kendinizi ifade edin.

 

Kutu içeriği

1 x DotAIO SE

1 x 2,7 mL Kartuş

1 x Hava Akımı Kontrol Tabanı

1 x Aspire Nautilus Coilleri için Adaptör

1 x Dolum Portu Silikon Tıpa

1 x Silikon Tampon Değişimi

1 x 0.3ohm DTL coil

1 x 1.6ohm MTL coil

2 x Driptip (Altın / Ultem)

6 x O-Halkaları

1 x C Tipi Kablo

 1 x Orijinallik Sertifikası

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz