Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Smoant

Smoant Pod Mod Çeşitleri - Elektronik Sİgara | Pod Mod Turk

SMOANT POD

Modern çizgilerle tasarlanmış olan Smoant pod, elektronik sigara kullanmak isteyenler için ideal seçeneklerden biri olabilir. Ergonomik yapısı sayesinde bütün gün yanınızdan ayırmayacağınız modellerden biri olarak, RBA pod mod cihazları arasında yer almaktadır. Hassas kompakt özellikleri bulunan cihaz, yumuşak bir için ve uzun süreli bir kullanım sunacak modeller arasında yer almaktadır.

Smoant Pod Mod Genel Özellikleri

Smoant knight pod 80 w ve pasito pod kit, RBA sistemleri ile MTL özelliklerine sahiptir. Yumuşak için ve ayarlanabilir içim için ideal olan kusursuz modeller arasında DL içime uygun olan coillerle kullanım imkanı sağlayacaktır. Kusursuz buharlama seçenekleri sunmakta olan aynı zamanda değişebilir parçalarıyla da uzun süreli bir kullanım sağlayan modeller, e sigara alanında tercih edebileceğiniz özellikler sunmaktadır.

Keyif alarak içeceğiniz Smoant pod modelleri, ince ve portatif tasarımıyla bütün gün kullanabileceğiniz 18650 pil kullanım özelliği, çok fonksiyonlu bir cihazdır. Sağlıklı ve etkili bir kullanım için ideal olacak, size özel likit kullanma imkanları da sunacaktır.

Smoant

Izgara
Liste

2 adet ürün var.

Toplam 2 üründen 1-2 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Smoant Knight Pod 80W

Smoant Knight 80w Pod, hassas bir kompakt çok fonksiyonlu RBA pod mod cihazıdır. Smoant Knight 80 kiti, buhar desteği sağlamak için tek bir değiştirilebilir 18650 pil kullanır ve 80W'a kadar güç çıkışı iletebilir.
Fiyat 250,00 ₺
Stokta yeterli ürün yok