Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Vapefly

Vapefly Jester Pod Kit - Elektronik Sigara Modelleri | Pod Mod Turk

VAPEFLY JESTER POD KİT 1000MAH

Vapefly pod, Jester modelleri arasında mükemmel buhar sağlayıcı olarak yüksek bir performansla etkili bir kullanım sağlayacaktır. Üç çıkış voltaj özellikleri bulunan modellerden biri olarak 3. 3V ve 4. 8V özellikleri aynı zamanda çocuk kilidiyle özel bir tasarıma sahiptir. Ergonomik kullanım için Vapefly Jester pod kit 1000 mAh modelleri konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vapefly Jester Pod Kit Özellikleri

RBA sistem özelliklerine sahip olan modellerden biri olan Vapefly Jester pod kit 1000 mAh, uzun süreli bir kullanım için idealdir. Dahili batarya özelliğiyle keyifli bir içimin yarıda kalmayacağı modellerden biri olarak DIY vaping gereksinimlerini karşılayacak şekilde coil özelliği de bulunmaktadır. Ayarlanabilir içim gücüyle birlikye doldurulabilir likit özelliğine sahip olan modeller arasında olan Jester pod, 0.5 ohm ve 2 ml likit doldurma kapasitesine sahiptir. Şık ve modern tasarımı ile açma kapama düğmesi bulunmakta, boyut olarak 33 x 18,2 x 91 mm olarak kullanışlı bir yapıya sahip olan modeller arasında yer almaktadır.

Vapefly

Izgara
Liste

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler