Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Sarf Malzeme

Zengin aromalarla tatlandırılmış elektronik sigara modellerinde sarf malzeme pod mod çeşitlerinden de yararlanarak, keyifle geçirdiğiniz süreci uzatabilirsiniz. Özel bakım ve özenli kullanım gerektiren bir teknolojiye sahip olan sigara modelleri, tel sarım aparatı ve seramik cımbız gibi malzemelerle temizlik ya da yenileme işlemlerinin yapılması gereken ürünler arasında yer almaktadır.

Pod Mod Sarf Malzemeleri Çeşitleri

Elektronik sigara rezistans teli modelleri ve pil çeşitleriyle kolay bir kullanım sağlayacaktır. Yeni ve özenli bir kullanım alanı sunan sarf malzemeleri pod mod çeşitleri, uzun süreli ve kaliteli bir kullanım için bu malzemelerden yararlanmanızı sağlayacaktır.

·        Seramik cımbız

·        Pil

·        Sarım Aparatı

·        Rezistans teli

·        Pamuklu Fitilleme malzemeleri

Pod Mod Yedek Parça

Sarf malzemeleri ve yedek parçayı tek bir adreste bulabileceğiniz Pod Mod, size uzun süreli ve kaliteli bir kullanım için ihtiyacınız olan bütün çeşitlerden yararlanmanızı sağlayacak bir alan sunmaktadır. Garantili kullanım ve sağlıklı günler aynı zamanda doğal likit lezzetlerini sipariş edebilirsiniz.

Sarf Malzeme

Izgara
Liste

7 adet ürün var.

Toplam 7 üründen 1-7 arası gösteriliyor

Aktif filtreler