Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Premium Likit

Premium likit - Elektronik Sİgara Likit | Pod Mod Turk

Meyve tatlarının bir araya geldiği premium likit, keyifli bir içim ve hafiflik sunacaktır. Dünyanın en çok tercih edilen likitleri arasında bulunan, kavun, karpuz ve mango lezzetlerini bir arada bulabileceğiniz likitlerle keyifli bir içim ve tatlı bir havanın etkisine sahip olabilirsiniz. Kırmızı meyveler ve turunçgillerle bir araya gelmiş karışımlarla elektronik sigaranızda fark yaratacak etkiler.

Aromatik Premium Likit

Aromatik lezzetlerle sizi ormanın tatlı meyvelerinden, ekşi ve fresh lezzetlerine götürecek olan premium likitler, kolay kullanım ve ideal tatlarıyla keyifli bir kullanım sunacaktır. Meyvelerin dünyasından, dumanın esrarengiz sularına adım atarken, sizi yormayan ve sağlığınıza zarar vermeyen etkiyi bırakacak, uzun süreli bir kullanım sunacaktır.

Meyvelerin Rüyası Likitler

Meyvelerin rüyası serisi, böğürtlen, mango, kavun, karpuz ve limon gibi karışımları bir arada bulabileceğiniz renkli bir seri sunmaktadır. Kokusu ve tadıyla haz verici bir güzelliğe sahip olan likitler, birbirleriyle de karıştırarak istediğiniz lezzetli yaratmanızı sağlayabilmektedir. Kolay kullanım, ideal aromatik lezzetler ve unutamayacağınız keyifli içimler sunarak, meyvelerin rüyasına adım atabilirsiniz.

 

Premium Likit

Izgara
Liste

39 adet ürün var.

Toplam 39 üründen 1-39 arası gösteriliyor

Aktif filtreler