Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Asvape

Asvape Pod Mod - Yedek Kartuş Coil Çeşitleri | Pod Mod Turk

ASVAPE MİCRO POD KİT 30W

Minik tasarımı ve şık çizgileriyle göz alıcı modellerden biri olan Asvape Micro Pod Kit 30W, bir tasarım harikası olarak 1100 USB –C şarj özelliğine sahiptir. Çarpıcı reçine panelleri bulunan bir model olarak, son dönemin en gözde kitler arasında yer almakta aynı zamanda matchy damla uçla kullanılmaktadır.

Asvape Micro Pod Kit 30 W Özellikleri

Akıllı direnç özellikleri bulunan ID etkileşimiyle birlikte, 7018 mm ile 43 mm boyutu bulunmaktadır. Oldukça küçük olan şık bir elektronik sigara olarak, 0.5 ohm örgü DTL bobin bulunmakta, 1. 0 ohm örgü MTL bobin özelliklerine sahiptir. Düşük pil koruma, 2 ml likit kapasitesi, iki ayarlama özelliği aynı zamanda çinko alışımla hafif bir yapıya sahiptir.

Dişli bobin hava akımı kurulum ve  çok sıcak koruma özelliklerine sahip olduğu gibi tek düşme opsiyonuyla çalışmakta, 4- 30 w özellikleri bulunmaktadır. İç LED ekran ve 1100 mAh şarj edilir bataryayla şaşırtıcı modeller arasında yer alan Asvape Micro Pod Kit 30W en şık tasarımlar arasında yer almaktadır.

Asvape

Izgara
Liste

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Asvape Micro Pod Kit 30W

Asvape Micro 30W pod sistemini sunar. Bu kompakt ve portatif vape sistemi, değiştirilebilir coillere sahip, hibrit tarzı bir bölmeye, ayarlanabilir güç çıkış seviyelerine ve yerleşik 1100mAh şarj edilebilir pil özelliğine sahiptir.
Fiyat 290,00 ₺
Stokta yeterli ürün yok