Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Innokin

INNOKİN PODİN POD KİT

Şık tasarımı ve ergonomik kullanımıyla, elektronik sigara kullananlar için ayrıcalıklı bir cihaz olan Innokin Podin Pod Kit, kapsül ve değiştirilebilir coil özelliğine sahiptir. Minimalist bir tasarıma sahip olduğu için kolay taşınır ve gün boyu rahat bir kullanım sağlar. Likitin lezzet kapasitesine artırabilen aynı zamanda ayarlanabilir buhar özelliği bulunmaktadır.

Innokin Podin Pod Kit 800 mAh Özellikleri

Şarj edilebilir İnnokin Podin Pod Kit, 800 mah batarya özelliğiyle günlük kullanım için idealdir. Hızlı şarj kapasitesi ve aynı zamanda doldurulabilir likit özelliğiyle çalışmakta, ergonomik yapısıyla gün boyu konforlu bir kullanım sunmaktadır. Mini pod özelliği sayesinde lezzetli buhar likit imkanı sunarak, yumuşak bir için sağlayacaktır.

Güç çıkışını artırma özelliği bulunan boost sayesinde dilediğiniz buhar seviyesine ulaşabilir, kapsül ve likit doldurma kapasitesi ile geniş bir entegrasyon yaşayabilirsiniz. Şarj edilir şık tasarımlı pod kit modelleri, altı farklı tasarımla kolay ve lezzetli bir kullanım sunacak, yedek parçalarını da bulmanızı sağlayacak seçeneklerle geniş entegrasyon imkanı verecektir.

Innokin

Izgara
Liste

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Innokin Podin Pod Kit 800mAh

Innokin PODIN Pod, Entegre 800mAh Şarj Edilebilir Pil, 2mL doldurulabilir kapsül ve değiştirilebilir coil uygulayarak yeni Innokin PODIN Mini Pod Modunda daha yüksek lezzet ve buhar konsantrasyonu oluşturmak için güç çıkışını artıran etkili boost modunda kullanılabilir.
Fiyat 270,00 ₺
Stokta yeterli ürün yok