Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

IJOY

IJOY MİPO POD

Elektronik sigara için optimize edilmiş nikotin likit özelliğine sahip olan Ijoy Mipo Pod, minimalist bir tasarıma sahiptir. Plastik metal üretimiyle, hafif bir etki bırakan elektronik sigara modeli olarak, 200 mah kapasiteye sahiptir. USB kullanımı ve toz geçirmez özelliğiyle uzun süre rahat ve ergonomik bir kullanım imkanı sağlayacaktır.

Ijoy Mipo Pod Özellikleri

Minimalist tasarım harikası olan Ijoy mipo pod, toz geçirmez ve rahat kullanım özellikleri sunmaktadır. Sıvı likitle istediğiniz aromayı tadabileceğiniz bir etki bırakarak, şık tasarımıyla da kavranabilir ergonomik özelliğe sahiptir. 1.4 ohm coil ile birlikte 1.4 ml likit kapasitesi bulunan yapısı ortalama bir kullanım imkanı sunacaktır. Hareket hakindeyken buharın verimliliği aynı düzeyde kalabilecek şekilde ayarlanmış, nikotinli likit için de dizayn edilmiştir.

Küçük boyutta olan pod, günlük kullanım için yeterli olacak modeller arasında yer almakta, göz alıcı güzelliği ve şık tasarımıyla her ortamda rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Likit kartuş özelliğiyle her zaman kullanabileceğiniz ergonomik yapısı ve şık tasarımıyla etki yaratacaktır.

IJOY

Izgara
Liste

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Ijoy Mipo Pod

IJOY MIPO Pod Kit, hareket halindeyken buhar için büyük bir yeniliktir. Yüksek nikotin e-sıvı için optimize edilmiş 1.4ohm coil ile 1.4ml likit kapasite sahip kartuşlara sahiptir.
Fiyat 250,00 ₺
Stokta yeterli ürün yok