Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Naked 100 Euro Gold

Hafif Tütün

150,00 ₺

Stokta yeterli ürün yok
Adet24 saatte kargoda orjinal ürün

ücretsiz kargo

Naked 100 Euro Gold 60ml

Şişe Boyutu : 60ml

Nikotin Seçenekleri :  3mg, 6mg ve 12mg

VG/PG Oranı :  70VG / 30PG

Üretim : Amerika

 

İçerik

Temiz bir vuruşla hafif bir tütün karışımıdır. Bu hoş salt likit, tüm gün tutarlı bir lezzet arayan hafif tütün hayranları için özel olarak üretildi.

 

Yeni ve Geliştirilmiş Çift Katmanlı Etiketler

Yeni etiketlerde pek çok değişiklik oldu, ancak en büyük değişiklik yalnızca yüzey seviyesi değil. Etiketin köşesini sıyırırsanız, ürünümüzün içeriği hakkında daha ayrıntılı bilgi ve uyarı bilgileri içeren başka bir katman bulacaksınız.

naked 100 yeni şişe

 

Daha İyi Güvenlik, Daha İyi Lezzet, Naked 100

Şimdi, "satın aldığım bu e-likit şişesinin gerçek olduğundan ve sahte olmadığından nasıl emin olacağım?" Diye merak ettiğinizden eminim. Güvenli QR sistemimizin yardımcı olabileceği yer burasıdır.. Etiketlerimize bir QR kodunun eklenmesini kısaca tartıştık, peki bu ne için? Basitçe söylemek gerekirse, şişenizin orijinal olduğundan ve doğrudan bizden geldiğinden emin olmanıza yardımcı olacak ek bir güvenlik katmanıdır. Bu QR kodunu taradığınızda, aldığınız Naked 100 şişesinin gerçek olup olmadığını anında anlarsınız.

naked 100 qr kod doğrulama

 

Naked 100 Hakkında

Güney Kaliforniya'da bulunan ABD Vape Lab, kaliteli lezzet oluşturma, marka tasarımı ve müşteri hizmetleri ile tanınan lider bir e-sıvı üreticisidir. Naked 100 e-likitler de dahil olmak üzere sektördeki en popüler tatlardan bazılarını üretmiş olan USA Vape Lab, olağanüstü perakende ve toptan satış programları ile kendisini farklı kılıyor.

USA Vape Lab tarafından Naked 100 e-likit üretimine içeriden bir bakış için tıklayın

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz