Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Uwell Caliburn G Coil

0.8ohm ve 1ohm değiştirilebilir coil çeşidiyle Uwell Caliburn G Pod Kitiyle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

150,00 ₺

Stokta yeterli ürün yok
Adet24 saatte kargoda orjinal ürün

ücretsiz kargo

Uwell Caliburn G Coil

Uwell Caliburn G Pod Kitiyle kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Coiller iki tip dirençte mevcuttur. 0.8ohm mesh coil ve aralarından seçim yapabileceğiniz standart 1.0ohm coil ile. Hem ağızdan akciğere hem de doğrudan akciğere buharlama için uygundur. Kapsülün tak ve çalıştır tasarımı sayesinde coilleri değiştirmek basittir. Eski coili tabandan dışarı kaydırın, takmak için podun altından yeni coili bastırarak oturtun. En iyi performansı elde etmek için % 50 veya daha fazla PG içeriğine sahip yüksek PG e-likitli iki coili kullanarak eşleştirmeniz önerilir. Bütçe dostu bir maliyetle her zaman lezzetli bir buhar deneyimi sağlamak için Caliburn G Coils'i stoklayın.

 

Coil Tipi:

0.8ohm Mesh Coil 

1.0ohm Coil

 

0.8ohm mesh coil, ağızdan akciğere (MTL) buharlama için mükemmeldir ve lezzeti kaybetmeden size daha sıkı bir boğaz vuruşu sağlar. Yüzey alanını iyileştiren, size daha fazla lezzet ve daha fazla bulut üretimi sağlayan bir mesh tasarımı ile inşa edilmişlerdir. 0.8ohm coil, 20w-35w arasında bir watt değerinde kullanıldığında en iyisidir. Nihai deneyim için coil ile salt likit kullanmanızı öneririz.

Standart 1.0ohm coil, MTL buharlama için de harikadır, ancak daha derin bir ağızdan akciğer deneyimi için daha fazla direnç sunar. Salt likit de bu coiller için harika bir ortaktır.

 

Uygunluk: Uwell Caliburn G Pod / Caliburn G Pod Kartuş

Miktar: 4 adet / paket

 

PAKET İÇERİĞİ

4 adet * Uwell Caliburn G Yedek Coil

 

Kutu içeriğinde Orjinallik doğrulama kodu mevcuttur.

Bu ürünlerde ilginizi çekebilir

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz