Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Halo

Halo Salt Likit - Halo Cigs Türkiye

Halo Salt Likit

Elektronik sigara kullanıcılarının tercihinde güvenle seçtiği halo salt likit markası zengin çeşitliliğini sunuyor. Amerika üretimli olsa da Türkiye’nin dört bir yanına kargoyla gönderilebilme kolaylığını içerisinde barındırıyor. Sektörde adını giderek daha fazla duyurmaya başlayan marka tütün oranlarındaki farkı ile gerçek sigara tadını sunan markalardan birisidir. Eşsiz aromaları ve yoğun buhar performansını üst düzeyde alınır. Farklı aromalar ise farklılıktan hoşlanan kişiler için üretilmiştir. Tamamen el değmeden üretilerek ithal edilmiştir. Kaliteli sunumlarıyla kullanıcıların hizmetine sunulur.

Halo Salt Likit Çeşitleri 

Zengin, tatminkar tütün notalarını içeriğindeki tüm aromatik çeşitlerde bulunması gerçekleşir. 35mg ve 50mg nikotin seçeneklerini kendinizin belirleyeceği ölçüde seçimini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Canlandırıcı lezzetleriyle çarpıcı bir etki bırakan çeşitleri mevcuttur. Halo Salt Likit çeşitleri arasında bilinen isimler ise şunlardır;

·       Halo Tribeca

·       Atomic Tobacco Bliss

·       Atomic Vanilla Custard

·       Halo Torque 56

·       Halo SubZero

·       Atomic Evermint Menthol

·       Atomic Lemon Freeze

·       Atomic Cherry Bubblegum

·       Halo Freedom Juice

·       Halo Turkish Tobacco

·       Atomic Mango Mint

·       Halo Menthol ICE

·       Halo Kringle’s Curse

Halo ve Atomic Salt Likit 30ml Halo Cigs firmasına ait Orjinal premium salt likit çeşitleri en uygun fiyatlarla Pod Mod Türkiye güvencesiyle sizlere sunuyoruz.

Halo

Izgara
Liste

13 adet ürün var.

Toplam 13 üründen 1-13 arası gösteriliyor

Aktif filtreler