Güvenli Ödeme

Güvenli Alışveriş

Sistemimiz güvenliğiniz nedeni ile bütün ziyaretçilerimiz için ayrı ayrı oturum başlattığından dolayı cookie sistemine gereksinim duymamaktadır. Bundan dolayı Browser (Internet Explorer, Netscape, vs..) ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmemektedir ve bu sistem sizi hiç bir şekilde takibe almamaktadır. 

Veri Güvenliği

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Podmodturk.com, kullanıcılardan derlediği şahsi ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir sebeple ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Site içi Veri Güvenliği 

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde sizin haricinizde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır.  Sitemiz SSL sistemi ile güvence altındadır. Sizlere en iyi güvenli alışveriş için ödeme koşulları sunmaktadır.