Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Naked 100

Naked 100 Premium Likit - Naked 100 Türkiye

Daha İyi Güvenlik, Daha İyi Lezzet, Naked 100

Şimdi, "satın aldığım bu e-likit şişesinin gerçek olduğundan ve sahte olmadığından nasıl emin olacağım?" Diye merak ettiğinizden eminim. Güvenli QR sistemimizin yardımcı olabileceği yer burasıdır.. Etiketlerimize bir QR kodunun eklenmesini kısaca tartıştık, peki bu ne için? Basitçe söylemek gerekirse, şişenizin orijinal olduğundan ve doğrudan bizden geldiğinden emin olmanıza yardımcı olacak ek bir güvenlik katmanıdır. Bu QR kodunu taradığınızda, aldığınız Naked 100 şişesinin gerçek olup olmadığını anında anlarsınız.

 

Yeni ve Geliştirilmiş Çift Katmanlı Etiketler

Yeni etiketlerde pek çok değişiklik oldu, ancak en büyük değişiklik yalnızca yüzey seviyesi değil. Etiketin köşesini sıyırırsanız, ürünümüzün içeriği hakkında daha ayrıntılı bilgi ve uyarı bilgileri içeren başka bir katman bulacaksınız.

 

Naked 100 Likit

Güney Kaliforniya'da bulunan ABD Vape Lab, kaliteli lezzet oluşturma, marka tasarımı ve müşteri hizmetleri ile tanınan lider bir e-sıvı üreticisidir. Naked 100 e-likitler de dahil olmak üzere sektördeki en popüler tatlardan bazılarını üretmiş olan USA Vape Lab, olağanüstü perakende ve toptan satış programları ile kendisini farklı kılıyor.

Naked 100

Izgara
Liste

12 adet ürün var.

Toplam 12 üründen 1-12 arası gösteriliyor

Aktif filtreler