Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Cuttwood

Cuttwood Salt Likit 30ml - Cuttwood Türkiye

Cuttwood Likid

Elektronik sigara tutkunlarının tercih ettiği marka olan Cuttwood Likit, sektörde en fazla tercih edilenler arasındadır. İçim kolaylığı ve lezzet konusundaki başarısı tercih edilmesinde etkili sonuçların arasında görülür. Farklı aromalarda kullanımı olması spontane takılmayı sevmeyenler için üretilmiştir. Diğer markalardan ziyade daha kaliteli sunumları gerçekleştirmesinden dolayı daha fazla çeşidi satış sunumuna çıkartır. Sıfır kutusundan açılmamış halde satışa sunulan ürünler %100 ithal gelen e-sigaradır.

Cuttwood Likid Ürün Çeşitleri

Kavrulmuş fındık kümeleri ile altın bal graham krakerinin kremalı süt ve muz aromasıyla birleştiren Boss Reserve çeşitlerinden biridir. Ayrıca çilek ve dört eşsiz kombinasyonu ile Unicorn Milk çeşidi renkliliği yaşatan bir çeşittir. Cuttwood Likit ürünleri meyveli içerikten daha birçok farklı içeceğe kadar aromasının lezzetini sunuyor. Elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunulan ürünlerden ise müşteri memnuniyeti artarak geri dönmüştür. Memnuniyetin artmasında etki ürünün kalitesinden kaynaklı olduğu gibi müşterilerin benzersiz aromaları başka bir yerde bulamamasından kaynaklıdır. Çeşitleri ise şunlardır;

·       Boss Reserve

·       Mega Melons

·       Unicorn Milk

·       Bird Brains

·       Sugar Drizzle

·       Tobacco Trail

Cuttwood

Izgara
Liste

6 adet ürün var.

Toplam 6 üründen 1-6 arası gösteriliyor

Aktif filtreler