Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Dinner Lady

Dinner Lady Likit

Elektronik sigaraya ilk başlayan kişilerden bu alanda deneyimli kullanıcılara kadar oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Dinner Lady Likit, kullanıcılara farklı aromalarını yaşamasına izin veriyor. Popülerliğini yoğun talebinden dolayı koruyan bir marka olma özelliğini koruyor. Benzersiz aromaları ve yoğun buhar performansı sayesinde elektronik sigara deneyimini bir üst seviyeye taşır. Tasarımları konusunda farklı olan şişeleri kolay taşınabilir ve sızdırmaz. Özellikle sık sık seyahat eden kişilerin yanlarında taşımasını kolaylaştıran bir yapıya sahiptirler.

Dinner Lady Likit Çeşitleri

İngiltere üretimli olan ürün Türkiye’de sitemizde aynı gün kargo hızıyla çok kısa sürede elinizde olması sağlanır. Dinner lady likit ürünleri ise son derece renkli ve lezzetli aromaları size sunumunu gerçekleştirir. İçeriğindeki limonlu tart aroması ise farklılaşmasını sağlayan bir unsurdur. %100 orijinal olarak satışa sunulan ürünü ise 30MG ve 50MG nikotin seçenekleriyle seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. 30 ml şişelerinde aromatik lezzetleri bulunan ürünün çeşitlerinin isimleri ise şunlardır;

·       Bubble Trouble

·       Watermelon Slices

·       Sweet Fusion

·       Lemon Sherbat

·       Apple Sours

Dinner Lady

Izgara
Liste

5 adet ürün var.

Toplam 5 üründen 1-5 arası gösteriliyor

Aktif filtreler