Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

One Hit Wonder

One Hit Wonder Salt Likit 30ml - Ohw Türkiye

One Hit Wonder Likit

Elektronik sigara kullanıcılarının en çok tercih ettiği markalar arasında görülen One Hit Wonder Likit Türkiye’nin dört bir yanına kargoyla gönderilebilmektedir. Web sitesinden yapılacak inceleme ve alışveriş sonrası ürüne sahip olabilirsiniz. Eşsiz aromaları ve yoğun buhar performansını üst düzeyde göstermesi dikkat çekici olmasında etkilidir. Amerika Birleşik Devletleri'nin California eyaletinde tamamen el değmeden üretilerek ithal edilen ürün kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Birbirinden leziz aromalarıyla en çok kullanılanlar arasında kendini parlatarak listenin başında olmaya devam eder.

One Hit Wonder Likit Çeşitleri

Üçlü meyve aromasını dengeleyen ve onları tatlı bir karpuz sakızlı şekerle harmanlayan Magic Man çeşidi meyve atıştırmasının verdiği lezzeti keyif olarak sunuyor. Tatlı, sulu, biraz limonlu ekşi olan Fire Man ise ferahlık veren aromasıyla çeşidini karşımıza çıkartıyor. Birbirinden farklı ve zengin aroma içeriğine sahip olan One Hit Wonder Likit çeşitlerinin isimleri ise şunlardır;

·       Magic Man

·       Island Man

·       Rocket Man

·       The Man

·       Fire Man

·       Muffin Man

·       My Man

·       Army Man

·       Island Man Iced

One Hit Wonder

Izgara
Liste

10 adet ürün var.

Toplam 10 üründen 1-10 arası gösteriliyor

Aktif filtreler