Kargolama : 16:00 'dan önce verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Oxva

Oxva Pod Mod - Oxva Türkiye | Pod Mod Turk

OXVA ORİGİN POD

Ergonomik özellikleri bulunan Oxva Origin Pod, şık tasarımı ve rahat kullanımıyla tercih edilebilen modeller arasında yer almaktadır. Pod mod sistemleri arasında, çinko alışım özelliğine sahip olmasıyla bilinen yüksek amber pil ve rahat kullanımla fark yaratmaktadır. Bütün gün yanınızdan ayırmadan kullanabileceğiniz sıvı likit özellikleri bulunmakta, yumuşak bir içim sunmaktadır.

OXVA ORİGİN POD Özellikleri

Oxva origin pod yüksek pil özelliğiyle, ergonomik tutuş farkını ortaya koymakta, minimalist bir tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Çinko alışımı sayesinde hafif bir etki bırakmakta olan özelliklere sahip, sıvı likitin lezzetini üst seviyede sunmaktadır. AIO güçlü ve hafif kullanım sunarken 40 W özelliği ile gün boyunca yanınızda olacaktır.

18650 pil özelliği ile aynı zamanda özenli tasarımının yanı sıra gelişmiş akıllı foton chipset uygulaması bulunmaktadır. Kapsül sistem özelliğiyle kolay kullanım, etkili ve hafif için özellikleri de bulunmakta, bunların yanı sıra unutulmaz bir lezzet etkisi de bırakmaktadır. Doldurulabilir kapasiteye sahip yüksek kapsül özelliğiyle, çok uğraşmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Oxva

Izgara
Liste

1 Ürün var.

Toplam 1 üründen 1-1 arası gösteriliyor

Aktif filtreler