Duyuru : Stok güncellemesi ve site alt yapı çalışmaları nedeniyle kısa bir süre stoklar sıfırlanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

Salt Likit

Farklı likit lezzetleriyle tanışacağınız salt likit serisi, elektronik sigara modellerinin hepsine kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Nikotin oranları aynı derece olan likitler aynı zamanda nikotinsiz olarak da kullanabileceğiniz modellerle birlikte sunulmaktadır. Meyvelerin ve şekerlemelerin dünyasından, güzel kokulu ve lezzetli likit serisini keşif edebilirsiniz.

Salt nikotin / nikotin tuzu nedir?

Pod mod ve benzer elektronik sigara cihazları, nikotin tuzundan elde edilen protonlanmış nikotin içeriğini kullanır. Nikotin tuzu, nikotinin daha etkili bir şekilde iletilmesini sağlayan yeni bir nikotin formudur. Bu, nikotini daha güçlü ve daha yüksek seviyede çekmeye yarar. Nikotin tuzları, içeriklerinde bileşen olarak benzoik asit kullanmaktadır.

 

Salt Likit E-Sigara

Fresh lezzetler sevenlere özel, elma ve mentolün tutkulu dünyasından, ICE serisinin yeni lezzetlerini bir araya getiren lezzetlerle tanışmanın zamanı gelmiş olabilir. Fresh etkili ve tutkulu lezzetlerle, günlük hayatta sevdiğiniz şekerlemeler ve tatlıları da bu seride bulabilir, tütünün aromasından, meyve ve şekerlemelerin aromasına geçiş yapabilirsiniz.

Salt Likit

Izgara
Liste

79 adet ürün var.

Toplam 79 üründen 1-79 arası gösteriliyor

Aktif filtreler